Sportovní gymnastky slaví tituly mistryň ČR

Červen byl ve znamení dvou republikových šampionátů, na kterých nechyběly ani závodnice SG Bohemians a opět potvrdily svou skvělou formu.
MČR ve sportovní gymnastice, Třinec | 12.–14. 6.
V kategorii juniorek předvedla Kateřina Maříková fantastický výkon a zaslouženě získala titul mistryně České republiky ve čtyřboji. Zároveň si vybojovala účast ve třech finále na jednotlivých nářadích, přičemž dvě z nich proměnila v medailové umístění – zvítězila ve finále na prostných a obsadila třetí místo ve finále na bradlech. V kategorii kadetek se prosadila také Lucie Stráníková, která třetí nejvyšší známkou na kladině vybojovala bronzovou medaili.
MČR VS ve výkonnostních stupních | 19.–21. 6.
Ve druhém republikovém šampionátu uspěla Amálie Krábková, která v kategorii VS3 vybojovala titul mistryně České republiky pro rok 2026.
Jsme pyšní na všechny naše gymnastky i jejich trenéry a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu SG Bohemians.